REDOK TRAVEL s.r.o.

BUDWEIS - České Budějovice - OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (3) | České Budějovice | Jižní Čechy a Šumava | Česká republika | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 1026492

BUDWEIS - České Budějovice - OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (3)

Termín: 07.12. (Čt) - 10.12. (Ne) 2023

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 990 Kč

Stravování
snídaně
UPŘESNĚNÍ LOKALITY
recepce, restaurace, kavárna, 2 výtahy, Wi-Fi v celém hotelu, úschova jízdních kol, konferenční prostory, venkovní parkoviště, hotelová garáž, Akceptujeme tyto platební karty: AMEX, VISA, MC, EC
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, vana + WC, SAT/TV, klimatizace, minibar, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, fén, telefon, rádio, trezor, žehlící souprava. Pokoje s balkonem nejsou k dispozici. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, kavárna, Wi-Fi a pevné připojení k internetu (v celém objektu), 2 výtahy, půjčovna jízdních kol, úschova jízdních kol, konferenční prostory, parkování u hotelu - venkovní parkoviště a hotelová podzemní garáž.
FORMA STRAVY
snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Inforeportáž zde: Reportáž č.1 (Hotel**** Budweis) Reportáž č.2 (Hotel Budweis - snídaňové video) Reportáž č.3 (Město České Budějovice a jeho skvosty) Reportáž č.4 (HOLAŠOVICE - vesnická perla UNESCO) Tipy na výlet v okolí: - České Budějovice - Černá věž (72 m), největší náměstí v České republice - Český Krumlov - Hrad a zámek Český Krumov, Pivovar Eggenberg Český Krumlov – prohlídky zákulisí vaření a stylová restaurace, Muzeum útrpného práva, Egon Schiele Art Centrum - Hluboká nad Vltavou - Zámek Hluboká , Lovecký zámeček Ohrada, ZOO Ohrada, Aleš South-Bohemian Gallery - Třeboň - Zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, Pivovar Regent - Jindřichův Hradec - Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichohradecké místní dráhy (úzkokolejka) - Hrady a zámky: Kratochvíle, Červená Lhota, Dívčí kámen (zřícenina) aj. - Holašovice - selské baroko - památka UNESCO (30 min autem) - Kleť (1084 m n. m.) – nejvyšší hora Blanského lesa, lanovka na vrchol, rozhledna, hvězdárna - golf Hluboká nad Vltavou (18 -ti jamkové hřiště, 10 min autem) - cyklistika, tenis, in-line bruslení, výletní plavba parníkem - Lipensko ( cyklistická stezka podél Lipna, stezka korunami stromů ) cca 50 km od Č.Budějovic - Novohradsko ( státní hrad Nové Hrady, Tereziino údolí u Nových hradů, tvrz Žumberk, Buškův hamr, Borovanský klášter, ZOO Dvorec )
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka: k dispozici zdarma (na ověření) Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): AMEX, VISA, MC, EC
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce nebo na lůžku rodičů se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce je povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Plavecký stadion na Sokolském ostrově České Budějovice (350 m) - vnitřní část: plavecký bazén (50 x 20 m), skokanský bazén (10 x 12 m, hl. 3,6 m), dětský bazén (20 x 10 m), krytý tobogán v délce 80 m, vířivka malá pro 8 osob, vířivka velká pro 34 osob, 2 parní komory. Letní plovárna na Sokolském ostrově České Budějovice (350 m) - padesátimetrový pro plavce a menší pro neplavce, brouzdaliště s věncem venkovních sprch, solária, písčitou i travnatou pláž a komplex dřevěných šaten, obří skluzavky a součástí areálu je i restaurace s terasou. Přírodní BIO koupaliště BOREK (6 km) s plným zázemím, dětským brouzdaliště, dětským hřištěm.
PARKOVÁNÍ
venkovní zdarma Garáže: 200 Kč/auto/noc Venkovní parkoviště je přímo u hotelu (je pod kamerovým systémem ) - toto je pro ubytované hosty gratis. Parkování venku není možné rezervovat předem. Podzemní garáže: za poplatek. Při parkování v garáži prosíme na recepci uvést Vaši SPZ auta. Výška vjezdu je 2,1 m. Požadavek na rezervaci podzemní garáže prosíme uvést do objednávky.
POBYT SE ZVÍŘETEM
250 Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Budweis se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14. století, kdy na tomto místě stával mlýn. Kousek od hotelu (cca 300 m) se nachází hlavní čtvercové náměstí Přemysla Otakara II., jež patří mezi nejhezčí v Evropě. Z oken pokojů je nádherný výhled na soutok řek Vltavy a Malše, na historickou část města podél slepého ramene řeky Malše s Dominikánským klášterem - nejstarší památkou města, který byl vystavěn při zakládání města ve 13. století a stal se součástí městského opevnění.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem směrem od Veselí nad Lužnicí po D3, sjezd na České Budějovice, poté směr centrum. Hotel leží u Slovanského ostrovu a Atletického stadionu či Plaveckého bazénu. Parkování přímo u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českých Budějovic na Autobusové nádraží (cca 2 km, hned vedle vlakového nádraží), odtud MHD k hotelu. Tramvaj č. 4 na zastávku "U Zelené ratolesti (cca 250 m od hotelu). Projít kolem Obchodní akademie, přes Rabeštejnskou vě, poté doprava k hotelu.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic na hlavní nádraží (cca 2 km), odtud MHD k hotelu. Tramvaj č. 4 na zastávku "U Zelené ratolesti (cca 250 m od hotelu). Projít kolem Obchodní akademie, přes Rabeštejnskou vě, poté doprava k hotelu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s bufetovou snídaní - 1x 3 chodová večeře s 1 pivem (v den příjezdu) BONUSY ZDARMA: - 1x káva se zákuskem - úschova kol - Wi-Fi v celém hotelu - parkování na venkovním parkovišti
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s bufetovou snídaní - 1x 3 chodová večeře s 1 pivem (v den příjezdu) BONUSY ZDARMA: - 1x káva se zákuskem - úschova kol - Wi-Fi v celém hotelu - parkování na venkovním parkovišti
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování s bufetovou snídaní - 1x 3 chodová večeře s 1 pivem (v den příjezdu) BONUSY ZDARMA: - 1x káva se zákuskem - úschova kol - Wi-Fi v celém hotelu - parkování na venkovním parkovišti
CELKOVÁ KAPACITA
60 pokojů (z toho jen 3 s možností přistýlky).
REKREAČNÍ POPLATEK
25 Kč /den
AKČNÍ NABÍDKA
HOTEL V HISTORICKÉM JÁDRU ČESKÝCH BUDĚJOVIC
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Budweis České Budějovice: - v centru, jen 300 m od náměstí Přemysla Otakara II - historie budovy sahá až do 14. století - letní koupaliště a krytý bazén 350 m od hotelu
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
venkovní zdarma Garáže: 200 Kč/auto/noc Venkovní parkoviště je přímo u hotelu (je pod kamerovým systémem ) - toto je pro ubytované hosty gratis. Parkování venku není možné rezervovat předem. Podzemní garáže: za poplatek. Při parkování v garáži prosíme na recepci uvést Vaši SPZ auta. Výška vjezdu je 2,1 m. Požadavek na rezervaci podzemní garáže prosíme uvést do objednávky.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
250 Kč/den
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
25 Kč /den
08.12. (Pá) - 11.12. (Po) 2023 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 990 Kč
Vybrat termín
09.12. (So) - 12.12. (Út) 2023 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 990 Kč
Vybrat termín
10.12. (Ne) - 13.12. (St) 2023 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 990 Kč
Vybrat termín
11.12. (Po) - 14.12. (Čt) 2023 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 990 Kč
Vybrat termín
12.12. (Út) - 15.12. (Pá) 2023 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Snídaně
Vlastní
-3 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeské Budějovice
HotelBUDWEIS - České Budějovice - OBJEVTE KRÁSY JIŽNÍCH ČECH NEJEN NA KOLE (3)
Dospělý na lůžku
Termín07.12.2023 - 10.12.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...