REDOK TRAVEL s.r.o.

PRAHA - Luhačovice - VÍKENDOVÝ POBYT (2) | Luhačovice | Střední Morava | Česká republika | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 1049523

PRAHA - Luhačovice - VÍKENDOVÝ POBYT (2)

Termín: 08.12. (Pá) - 10.12. (Ne) 2023

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 990 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
Ubytování v budově A. 1 a 2 - lůžkové pokoje: Spr. nebo vana + WC, TV, radiobudík, Wi-Fi Oddělené postele, spojené manželské lůžko přidat jako přání při rezervaci. Některé pokoje s balkonem, na ověření. Poplatek 50 Kč / pokoj / noc - platba na místě. Většina pokojů má bezbariérový přístup, přičemž některé koupelny jsou přímo určeny pro vozíčkáře.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
lázeňská jídelna s barem, cukrárna, venkovní zahrádka, odpočinková plocha s lehátky, salónky, posilovna, tělocvična se stolním tenisem, kulečník, výtah, parkoviště Krytý bazén nepravidelného tvaru (hloubka 1,3 m, velikost 12,5 x 4-8 m). Voda je ošetřena ozónem namísto chlóru. Bazén slouží nejen k rehabilitačnímu cvičení, ale k odpolednímu relaxačnímu plavání. Najdete zde rehabilitační chodník se střídavě teplou a studenou vodou, vířivkou a masáží nohou, v bazénu masážní lavici s vířivkou na záda, vodní rotoped na procvičení dolních končetin a finskou saunu. Léčebné procedury - elektroléčba, parafínové, bio voskové a rašelinové zábaly, podvodní masáže, přísadové a perličkové koupele,masáže apod.
FORMA STRAVY
Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Okolí Luhačovic nabízí široké spektrum zajímavých míst pro poznání i zábavu. Můžete navštívit hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projet lodí po Baťově kanálu. Zde je nabídka nejzajímavějších z nich: Buchlov - středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami Buchlovice - zámek ve stylu italského baroka Kroměříž - památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady Rožnov pod Radhoštěm - skanzen, hora Radhošť a okolí Uherský Brod - Muzeum Jana Amose Komenského Uherské Hradiště - četné památky, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu Velehrad - nejvýznamnější poutní místo na Moravě Vizovice - barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek Zlín - město s funkcionalistickou architekturou, věhlasné Obuvnické muzeum Zlín - Lešná - romantický zámek a zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 20 minut chůze) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (cca 20 minut chůze) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je stezka vhodná pro cyklistiku či in-line brusle.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Parkování v areálu v ceně.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázeňský léčebný dům Praha se nachází v lázeňském městečku Luhačovice, přibližně 500 metrů od kolonády, v Pražské čtvrti. Jedná se o komplex vzájemně propojených tří domů v areálu Lázeňského léčebného domu PRAHA vstupní halou, recepcí a velkým sálem. V budovách A a B se nachází i výtah. V odpočinkové části zahrady lehátka, lavičky, posezení u rybníčku a dále parkoviště pro auta hostů LLD PRAHA. Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Leží v nadmořské výšce 250 m.n/m, čímž se stávají velmi vhodnými pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích, ale ostatních, které se v Luhačovicích léčí. Luhačovice a jejich okolí, jsou mimo jiné považovány za lázně klimatické. Množství lesů, krásná příroda, absence průmyslu zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyty začínají nástupem od 11:00 hod a v rámci polopenze večeří, v rámci plné penze obědem. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 9:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 49.1144294N, 17.7678928E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (2,4 km). Odtud nejlépe autobusem do zastávky "Pražská čtvrť" (100 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) cca 2,5 km, odtud nejlépe autobusem do zastávky "Pražská čtvrť" (100 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ČTYŘDENNÍ HÝČKÁNÍ (4 dny / 3 noci, nástupní den libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou snídaní - 2x večeře výběrem ze 4 menu - 1x uvítací večeře, předkrm + 2dcl vína - 1x balíček procedur speciál v BIO kvalitě dle nabídky (přísadová celotělová bylinná koupel, částečná masáž, aj.) - 1x podvodní masáž NEBO 1x uhličitá koupel celková s přírodním léčivým zdrojem VIOLA - 1x Indická masáž NEBO 1x rašelinový zábal - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi. Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ VEČEŘÍ V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
VÍKENDOVÝ POBYT (3 dny / 2 noci, nástupní den PÁTEK)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběrem ze 4 menu) - 1x parafín - 1x přístrojová masáž nohou - 1x přístrojová mAsáž Ceragem (35 - 40 min) - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ VEČEŘÍ V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
SENIORSKÝ PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástupní den SOBOTA)
- 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufet, obědy a večeře výběrem ze 4 menu) - 1x uhličitá koupel celotělová se zábalem - 1x vodoléčba vířivka na ruce - 1x masáž částečná - 2x přístrojová masáž nohou - 1x parafín - 2x denně vířivka nohou s rehabilitačním chodníkem teplé a studené vody - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi. Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ OBĚDEM V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástupní den SOBOTA)
- 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufet, obědy a večeře výběrem ze 4 menu) - 1x přísadová celotělová koupel dle nabídky - 1x masáž částečná - 1x přístrojová masáž nohou - 1x parafín - 1x masáž přístrojová CERAGEM - 2x inhalace přírodní minerální vodou VIOLA - 3x léčebný skupinový tělocvik - denně plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost využít vodní rotoped, rehabilitační chodník, posilovací stroje, tělocvičny - pitná kúra léčivých pramenů - parkování v lázeňském komplexu - Wi-Fi Možnost dokoupení procedur na místě. POBYT ZAČÍNÁ OBĚDEM V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU.
LYŽOVÁNÍ
V místě 260 m dlouhá osvětlená sjezdovka s lyžařským vlekem poma. Lyž. areál MIKULČIN VRCH (30 km) se 3 vleky o délkách 400 - 800 m a převýšením až 180 m. V případě příznivých sněhových podmínek dobré podmínky pro běžkaře.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
dle aktuální sazby - placeno na místě.
AKČNÍ NABÍDKA
• KRYTÝ BAZÉN • LÁZEŇSKÉ PROCEDURY
URČITĚ OCENÍTE
Proč lázeňský léčebný dům PRAHA: - Luhačovice - největší moravské lázně s dlouholetou tradicí - léčebné procedury
08.12. (Pá) - 10.12. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 460 Kč
Vybrat termín
15.12. (Pá) - 17.12. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na lůžku 1/2 další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 460 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelPRAHA - Luhačovice - VÍKENDOVÝ POBYT (2)
Dospělý na lůžku 1/1
Termín08.12.2023 - 10.12.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...