REDOK TRAVEL s.r.o.

Nejkrásnější místa Norska | Poznávací zájezdy - Norsko | Norsko | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro126.08
Americký dolar121.48
Britská libra129.41
Švýcarský frank124.17
Australský dolar116.60
Bulharský leva113.33
Egyptská libra11.36
Chorvatská kuna13.45
Kanadský dolar116.89
Ruský rubl10028.58
Turecká lira12.92

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 786399

Nejkrásnější místa Norska ***

Termín: 04.08. (St) - 10.08. (Út) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Dle programu

Cena: 16 550 Kč

Harmonogram
1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách, možnost nástupu z nástupních míst po trase zájezdu, přejezd přes Německo na trajekt Rostock - Gedser a Helsingör - Helsinborg. 2. den: Pokračování kolem největšího přístavu Švédska Göteborg. Do Norska vstoupíme hraničním přechodem ve Svinesundu, po 420 m dlouhém mostu. Po příjezdu do norské metropole Osla nás čeká pěší prohlídka centra města, cesta nás povede kolem známé radnice, uvidíme královský palác, projdeme po hlavní třídě Karl Johan Gatan, k parlamentu a opeře, individuální volno. V odpoledních hodinách se lodičkou (není v ceně) přeplavíme na ostrov Bygdoy kde navštívíme známá muzea severských mořeplavců, uvidíme mimo jiné i bájné lodi FRAM a KON TIKI, návrat do centra města, individuální volno. V odpoledních hodinách odjezd do malebného městečka na břehu jezera Mjosa do Gjoviku. Ubytování a nocleh. 3. den: Po snídani se vydáme směrem na Lillehammer, známé městečko ze zimních olympijských her, ze skokanského můstku je krásný výhled na okolní krajinu a dále pokračujeme zemědělskou krajinu Gudbrandsdalen mezi pohořím Romsdalen a četnými vodopády. Čekají nás i závratné ser¬pentiny pověstné cesty Trolů, soutěska Gudbrandsjuvet, trajekt přes Norddalsfjord a dále zastávka u fjordu Geiranger. Geiranger je nejslavnější přírodní atraktivitou a jeho návštěva patří k vrcholným zážitkům při každé cestě do Skandinávie. Nocleh v oblasti Videseteru. 4. den: Po snídani se vydáme ke druhému největšímu norskému ledovci Jostedalsbreen, abychom se dotkli jeho výběžku Briksdalsbreen. Led je tu modrý a s bublinkami, prostě zážitek. Poté nás čeká panoramatická cesta horami a trajekt Manhiller - Fodnes přes mohutný Sognefjord do malebného Laerdalského údolí, při dostatku času krátká zastávka u nejznámějšího dřevěného kostela v Borgundu. Nocleh v oblasti pohoří Hemsedalsfjella. 5. den: Romantickým údolím Hallingdal dojedeme přes Honefoss do Osla, metropole Norského království malebně rozložené v závěru stejnojmenného fjordu v jižní úrodné části Norska a navštívíme jedno z nej¬zná¬mějších míst Osla, Frognerův park se zajímavými sochami mistra Vigelanda, navštívíme Holmenkollen, areál známý ze zimních olympijských her, ze skokanského můstku je nádherný výhled na město a fjordy. Odjezd do Strömstadu, nocleh v okolí Gőteborgu. 6. den: Po snídani cesta podél západního pobřeží Švédska na trajekt Helsinborg - Helsingor, kolem slavného Hamletova zámku Kronborg, prohlídka Kodaně, hlavního města Dánského království, která díky svým skvostným historickým palácům a dalším budovám je považována za klenot skandinávské historické i moderní architektury. Pitoreskní přístav Nyhavn, při dostatku času možnost vyhlídkové plavby lodí městem, královský palác Amalienborg, nové budovy Opery, Gefjoniny fontány, radničního náměstí a pěší zóny Stroget pokud čas dovolí. U sošky Andersenovy Malé Mořské víly se s Kodaní rozloučíme a odjedeme na noční trajekt do Německa. 7. den: Návrat do ČR.
V ceně zahrnuto
• dopravu autokarem po trase zájezdu • 4 noclehy v hotelech *** se snídaní • trajekty mezi SRN, Dánskem a Švédskem • trajekty v Norsku • průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Abstrakt

Oslo | Lillehammer | Romsdalen | cesta Trolů | fjord Geiranger | Dalsnibba | Jostedalsbreen | Briksdalsbreen | Sognefjord | Borgund | Kodaň Nástupní místa autokaru: Morava*, Praha, Litoměřice, Ústí nad Labem *vlaková jízdenka ČD z/do Prahy ZDARMA, více informací u prodejce

Doplňující informace
Fakultativní služby: přípl. na jednolůžkový pokoj 4 690,- Kč Informace: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Cena nezahrnuje vstupy do muzeí, a jiných objektů. (cca. 400 NOK, 50 DKK). Doporučujeme dokoupení večeří (dvouchodové menu nebo bufetové stoly). Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.
Výhody
✱ uvidíte nejzajímavější místa Skandinávského poloostrova ✱ příroda, kultura, historie ✱ příznivá cena
19.07. (Po) - 25.07. (Ne) 2021 - 7 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - odjezd: Litoměřice - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Autobus
-17 290 Kč
Vybrat termín
04.08. (St) - 10.08. (Út) 2021 - 7 dní, 4 noci
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - odjezd: Litoměřice - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Autobus
-16 550 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNorsko
MístoNorsko
HotelNejkrásnější místa Norska
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - odjezd: Praha - dospělá osoba
Termín05.08.2021 - 09.08.2021 - s dopravou 04.08.2021 - 10.08.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...