REDOK TRAVEL s.r.o.

Chorvatsko | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Chorvatsko

Zájezdy Chorvatsko

 

Pojďme si představit zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří Redok Travel. Nabízíme pobytové zájezdy Chorvatsko do nejoblíbenějších destinací, jako jsou Primošten a Brela, ale i pobytově – poznávací zájezdy do Chorvatska, jenž spojují odpočinek na krásných plážích Jadranu s poznáním nejkrásnějších národních parků celého Chorvatska, významných kulturních památek, ale i horských vesniček ve vnitrozemí.

Mezi nejoblíbenější zájezdy Chorvatsko bychom mohli zařadit Národní parky Chorvatska s pobytem u moře. Zde navštívíme Národní park Plitvická jezera, na kterém leží mezi zalesněnými kopci celkem šestnáct tyrkysových jezer propojených řadou vodopádů a peřejí. Podél jezer vede osmnáct kilometrů dlouhá lávka, po níž můžeme podniknout fantastickou procházku. Dalším Národním parkem bude Národní park Krka, Národní park Kornati a Národní park Paklenica. Mezi všemi prohlídkami samozřejmě máte volné dny, které můžete strávit dle Vašich představ, nejčastěji asi odpočinkem u moře.

Dalším překrásným a velmi oblíbeným zájezdem do Chorvatska je Ostrov Vis – poklad střední Dalmácie. Tento malý ostrov byl až do roku 1989 veřejnosti nepřístupný a teprve nyní začíná lákat svým kouzlem turisty. Odtud budeme podnikat lodní výlety. Prvním bude lodní výlet na ostrůvek Biševo, kde navštívíme fantastickou Modrou jeskyni (Modra Špilja), kam dopadají mezi jedenáctou hodinou ranní a polednem sluneční paprsky, které ji zaplavují neskutečným namodralým svitem, zatímco se pod průzračnou hladinou třpytí v hloubce až šestnácti metrů růžové a stříbrné útesy. Další výlet podnikneme do Titovy jeskyně (Titova špilja), z níž Tito koordinoval vojenské a diplomatické kroky.

Kompletní nabídka zde: Zájezdy Chorvatsko

 

 

 

Do Chorvatska nejen na pláž


Zájezd Chorvatsko nemusí nutně znamenat jen povalování u moře a večerní promenáda s obchůdky a kavárničkami, se zájezdy do Chorvatska CK REDOK TRAVEL také poznáte zajímavá místa této barevné země. Průzračné vody Jaderského moře, oblázkové pláže, azurové nebe, okouzlující vesničky si budeme užívat při našich zájezdech po Chorvatsku. Při cestě od Záhřebu nás překvapí Národní park Plitvická jezera, můžeme si jen představovat, jak se tam před lety proháněli indiáni, při natáčení velkofilmů o Vinnetouovi, avšak krásu šestnácti tyrkysových jezer uprostřed zalesněných kopců můžeme vstřebávat i dnes. Jezera mají jistě právem místo na seznamu přírodního dědictví UNESCO. V našich toulkách pokračujeme dál na Istrii do města Puly – do metropole na východním jaderském pobřeží.

Pula je velké krajské město, které se pyšní například zachovalým římským amfiteátrem. Pokračujeme dále na jih do oblasti Šibenik-Knin, do města Šibenik. Centrum města se honosí pamětihodnou katedrálou i bludištěm uliček, které jsou pro Chorvatsko tak typické. Ze Šibeniku se také můžeme vydat buď do Národního parku Krka, včetně exkurze k vodopádům anebo trochu dál do Národního parku Paklenica. Od Šibeniku je to již kousek do Primoštenu – půvabného letoviska, kterému vévodí velká zvonice. Právě do Primoštenu se s CK REDOK TRAVEL vydáme na klasické pobytové zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete oblíbené a vyzkoušené hotely. Zavítáme také do Dubrovníku, nejjižnější část jadranské oblasti, ležící v Jižní Dalmácii. Půvab Dubrovníku s mramorovými ulicemi, bílé budovy a hradby města nad tím vším se rozprostírá přenádherná krajina s plážemi, pevninskými mysy a průzračnou hladinou moře, kterou jakoby někdo poházel zelenými ostrůvky.

Toto všechno a mnohem více poznáte s námi, pokud si vyberete jeden z našich zájezdů do Chorvatska. Zájezdy do Chorvatska z nabídky CK REDOK TRAVEL jsou většinou desetidenní a rozvržené tak, aby část zájezdu byl pohodový pobyt u moře, a další část je věnovaná výletům a poznáváním měst, vesniček a přírodních krás Chorvatska.<br /><br />
Kompletní nabídka zde: Zájezd Chorvatsko

 

Vytvářím objednávku...