REDOK TRAVEL s.r.o.

Francie | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Francie

 

Poznávací zájezdy Francie


Cestovní kancelář Redok Travel Vám nabízí velké množství poznávacích zájezdů do Francie. V naší nabídce poznávacích zájezdů do Francie najde každý to, co hledá. Francie je okouzlující země, která se dokázala udržet v popředí světové pozornosti po větší část minulého století. Je to země s úžasnou pestrostí krajiny – úrodnými nížinami, horskými štíty a nekonečným pobřežím.

Poznávací zájezdy Francie – to je nepřeberná mozaika katedrál, překrásné přírody, divokých pobřeží, úrodných vinic a modrého moře. Stavitelé po zemi rozeseli gotické katedrály a vybudovali kouzelné město nad Seinou – Paříž, kulturní pokladnici, město univerzitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, město módy a elegance. Při procházce po Champs Elysées se rádi zastavíte v některé z nesčetných kavárniček a kocháte se pohledem na elegantní francouzky.

 

S naší kanceláří můžete navštívit i poznávací zájezdy v kouzelné Normandii, která byla snad největší inspirací pro mnoho a mnoho malířů. Doslova zde cítíte domácky vyráběné sýry a calvados. Střídají se zde divoké bílé útesy se zelenými loukami. Pokud navštívíte s naší CK Normandii nesmíte si nechat ujít výlet na ostrov Jersey, který je největší z Normanských ostrovů. Tento ostrov je ovlivňován Golfským proudem, a proto zde uvidíme středomořské květiny jako jsou mimózy, kamélie, vinná réva i palmy.

Zveme vás na poznávací zájezdy ve Francii i do oblasti Azurového pobřeží a Provance, a to v době kdy voní levandulí. Azurové pobřeží a Provence jsou turistické oblasti, které patří k nejznámějším a přírodně nejrozmanitějším.

Z velkého množství poznávacích zájezdů do Francie mimo klasických zájezdů nabízíme i oblast kouzelné Bretaně, Alsaska, Burgundsko a Chmpagne, Languedoc a Roussillon, oblast Ardén a Pikardie, Gaskoňsko, Pyreneje, Savojské Alpy nebo oblast francouzských sopek v Monts-Dore.

Pobytově poznávací zájezdy

Cestovní kancelář pro vás připravila i pobytově poznávací zájezdy na francouzskou Riviéru, do Normandie nebo Akvitánie. Poznávací zájezd Francie, to je také Korsika, nenechte si ujít tento ostrov. Oprávněně se mu říká ostrov vůní a barev. Překvapí Vás svou nádhernou subtropickou přírodou, kde vidíte nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, úžasná zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Pojeďte s námi na poznávací zájezdy do Francie a uvidíte, že skutečnost předčí vaše představy!

 

 

 

Podlehněte kouzlu Paříže, jeďte s námi na zájezd!


Uvažujete o koupi zájezdu do Paříže? Toužíte poznat všechny superlativy Paříže? Přejete si užít i večerní procházky po centrální Paříži? Tak právě pro Vás je určena nabídka poznávacích zájezdů do Paříže CK REDOK TRAVEL. Každý měsíc v roce Vám nabízíme alespoň jeden termín, zájezdy do Paříže pořádáme autobusovou dopravou ale i leteckou dopravou – transfery z/na letiště jsou pro Vás zajištěny. Všechny zájezdy do Paříže jsou koncipovány tak, abychom poznali nejdůležitější památky města, ale také abychom stihli vstřebat kouzelnou atmosféru města. Ubytování v centru města je největší výhodou poznávacích zájezdů do Paříže od CK REDOK TRAVEL. Nic nám tak nebrání si po večeři zajít na dortík do kavárničky na Chams Élysées, projít se po břehu romantické Seiny nebo na náměstí Svornosti (= Place de la Concorde), kde se majestátně tyčí žulový obelisk. Pokud máte chuť, projděte si 2 km dlouhá Elysejská pole (= Chams Élysées), půjdete od náměstí Svornosti a na konci Vás čeká úchvatný Vítězný oblouk.

Hlavním symbolem Paříže je bezesporu Eiffelova věž, výtahy mezi přístupnými třemi patry na věži jezdí až do 11. hodiny večerní, můžete si tedy vychutnat osvětlenou Paříž z topu světoznámě proslulé věže. Přejete si ukázat krásy Paříže svým dětem a chcete jim pobyt nějak zpříjemnit? V nabídce poznávacích zájezdů do Paříže CK REDOK TRAVEL najdete i červencový termín Paříž a Disneyland. V kouzelném království Disneylandu je možné všechno a sny se stávají skutečností. Nikdy nekončící zábava, legrační, tajemné i dech beroucí atrakce nenechají vaše děti v klidu. V ulicích městečka Disneyland potkáte Mickey Mouse nebo třeba Popelku v životní velikosti, fotografování s těmito celebritami jistě neodolají ani vaše děti. Pokud už cestujeme do Paříže, nemůžeme vynechat největší a nejslavnější francouzský zámek – přepychový Versailles, palác krále Slunce Ludvíka XIV. Dodnes zámek dokazuje bohatství a ohromný vliv Francie. Zahrady a fontány přilehlé zámku jsou až nepochopitelně souměrné, uspořádané záhony a rybníčky, vše má svoje místo a především kouzlo.


Vydejte se s CK REDOK TRAVEL na poznávací zájezd do Paříže a jistě nebudete litovat!

 

 

 

Paříž pro všechny


CK Redok Vám nabízí širokou nabídku zájezdů do Paříže. Dopřejte si s námi velkolepou prohlídku tohoto skvostného města, které je jedním z nejromantičtějších na celém světě. Zájezd do Paříže s naší cestovní kanceláří Vám nabídne ukázku toho, co toto město tvoří tak neodolatelným.

Každý (ať už je to vyznavač umění, či pouhý laik) ocení poklady, které se ukrývají v celosvětově známém muzeu - Louvre. Kdo by neznal ten proslulý vstup v podobě skleněné pyramidy. Tímto vstupem ovšem začíná teprve opravdová vzácnost. V Louvru můžete obdivovat taková díla jako jsou Rembrandtova, starověké umění, egyptské umění, ale hlavně jedinečnou Monu Lisu od Leonarda Da Vinciho. To vše je přehledně rozděleno do 7 oddělení.
 

Pařížská Eiffelova věž nám ukazuje tehdejší pokrok v odvětví stavitelství. Zájezd do Paříže Vám odhalí historické monumenty tohoto města, jako jsou Sacré-Coeur, Vítězný oblouk či katedrálu Notre Dame. Toto město je zároveň ukázkou moderní architektury, která se v celé své kráse ukazuje ve čtvrti třetího tisíciletí La Défense.

Pro milovníky nakupování a pouličního ruchu bude hlavní atrakcí třída Champs Elysées. Za návštěvu určitě stojí neobvyklé, ale jedinečné a zajímavé centrum Pompidou. Krásny pocit ve Vás vyvolá projížďka lodí po řece Seině, na které se celá Paříž rozkládá.

Naše zájezdy do Paříže jsou také zkombinovány s poznáním proslule honosných zámků na řece Loiře. Tyto zámky jsou monumentálními stavbami renesanční architektury. Pro milovníky adrenalinu a pohádkových světů je jednoznačnou volbou zájezd Paříž a Disneyland. V tomto zábavním parku pookřeje nejedna duše. Oči se zde rozzáří nejen dětem, ale i jejich rodičům či prarodičům.

Každý, kdo chce poznat toto velkolepé město, si najde svůj zájezd v nabídce od cestovní kanceláře Redok.

 

 

 

Poznávací zájezdy do Paříže


CK Redok Vám nabízí širokou nabídku zájezdů do Paříže. Dopřejte si s námi velkolepou prohlídku tohoto skvostného města, které je jedním z nejromantičtějších na celém světě.

Paříž - zájezd s naší cestovní kanceláří Vám nabídne ukázku toho, co toto město tvoří tak neodolatelným. Každý, ať už je to vyznavač umění, či pouhý laik, ocení poklady, které se ukrývají s celosvětově známém muzeu Louvre. Kdo by neznal ten proslulý vstup v podobě skleněné pyramidy. Tímto vstupem ovšem začíná teprve opravdová vzácnost. V Louvru můžete obdivovat taková díla jako jsou Rembrandtova, starověké umění, egyptské umění, ale hlavně jedinečnou Monu Lisu od Leonarda Da Vinciho. To vše je přehledně rozděleno do 7 oddělení. Pařížská Eiffelova věž nám ukazuje tehdejší pokrok v odvětví stavitelství.

Zájezd do Paříže Vám odhalí historické monumenty tohoto města jako jsou Sacré-Coeur, Vítězný oblouk či katedrálu Notre Dame. Toto město je zároveň ukázkou moderní architektury, která se v celé své kráse ukazuje ve čtvrti třetího tisíciletí La Défense. Pro milovníky nakupování a pouličního ruchu bude hlavní atrakcí třída Champs Elysées. Za návštěvu určitě stojí neobvyklé, ale jedinečné a zajímavé centrum Pompidou. Krásny pocit ve Vás vyvolá projížďka lodí po řece Seině, na které se celá Paříž rozkládá. Naše zájezdy do Paříže jsou také zkombinovány s poznáním proslule honosných zámků na řece Loiře. Tyto zámky jsou monumentálními stavbami renesanční architektury. Pro milovníky adrenalinu a pohádkových světů je jednoznačnou volbou zájezd Paříž a Disneyland. V tomto zábavním parku pookřeje nejedna duše. Oči se zde rozzáří nejen dětem, ale i jejich rodičům či prarodičům. Každý, kdo chce poznat toto velkolepé město si najde svůj zájezd v nabídce od cestovní kanceláře Redok. Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.redok.cz.

 

 

 

Zájezd do Paříže


Stále hledáte správný zájezd do Paříže a nechcete vidět pouze Eiffelovu věž? Chcete poznat i další zajímavé památky v Paříži a užít si francouzskou pohodu, s francouzskou kuchyní a kulturou? Poznejte zájezdy s naší cestovní kanceláří Redok Travel. Po návratu domů oslníte své příbuzné a kamarády svými fotografiemi, co jste pořídili, suvenýry co jste nakoupili, a mnoho dalších zážitků, co byste na obyčejné dovolené nezažili.

Pro Vaši inspiraci Vám zde nabízíme ukázku zájezdů - Poznejte romantickou Paříž a zámek Versailles, pojeďte s námi poznat kouzlo města nad Seinou, poznejte s námi tuto metropol – římské posádkové město, město univerzitní, sídlo středověkých panovníků s ubytováním, které je zajištěno v centru Paříže mezi Montparnassem, Invalidovnou a Eifellovou věží. Paříž a zámky na Loiře – údolí, které je proslulé honosnými zámky s pozůstatky dávné královské minulosti oplývá historickými i architektonickými památkami s ubytováním v centru Paříže, zde doporučujeme včasnou rezervaci ubytování. Dále nabízíme Paříž a slavné katedrály ve Štrasburku a Remeši – navštívíme opěvovanou a romantickou Paříž s nesčetnými muzei, galeriemi a monumenty. Ubytování v centru města nám umožní kouzelné večerní procházky po centru města, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání pravé atmosféry celé Paříže. Hotel se opět nachází v centru Paříže – Montparnasse.

Vyberte si sami svůj zájezd do Paříže. Těšíme se na Vaši návštěvu.
 

Vytvářím objednávku...