REDOK TRAVEL s.r.o.

Itálie | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Itálie

Poznání s Redokem - Zájezdy Itálie


Vydejte se s CK Redok za poznáním Itálie, kde nalezne uspokojení jak vyznavač přírodních krás při cestách Toskánskem či Dolomity, tak obdivovatel historie a architektury při prohlídkách měst jako je Řím, Florencie a Benátky.

Naše poznávací zájezdy do Itálie Vám nabídnou skvělou podívanou na krásy této země. Při cestách za objevením etruských krajů, památek UNESCO či romantikou pouličních kaváren vychutnáme nejproslulejší italská vína, jako jsou Chianti a Vernacia.


Navštívíme jedno z nejúžasnějších měst světa Řím, který je doslova plný historickými monumenty, jako jsou Koloseum, Forum Romanum či Pantheon, neopomeneme sídlo papeže v podobě městského státu Vatikán ani proslulou Fontánu di Trévi.

Poznávací zájezdy do Itálie Vám ukážou město na moři Benátky, které půlí Canal Grande. Břehy přes tento kanál spojuje jedinečný most Rialto, který je obklopen obchody všeho druhu. V Benátkách by byl hřích nenavštívit náměstí Svatého Marka, na kterém se rozprostírá Dóžecí palác s tzv. „mostem vzdechů“, Bazilika sv. Marka či Kampanila, z níž se Vám celé město ukáže jako na dlani.

Naše cesty Vás zavedou i do kolébky renesance – Florencie. Zde nás ohromí stavby jako Palazzo Vecchio či světoznámá umělecká díla v galerii Uffizi, mezi něž bezpochyby patří i Michelangelův David. Připraveni jsme také na vyznavače módy, které bezpochyby zaujme „Královna módních nákupů“ město Milán. Toto město nabídne jak čtvrť těch nejluxusnějších značek jako jsou Versace či Armani, ale také architektonické skvosty jako je gotická katedrála Duomo. V tomto městě zažijeme neopakovatelnou atmosféru při shlédnutí opery v jedné z nejslavnějších scén světa, v legendární Teatro alla Scala. Při pohledu na „šišatou věž“ v Pise zůstává rozum stát. Podobný pocit nastane i při podívané na nejkrásnější zahrady Itálie. Tyto zahrady patří k nejkrásnějším na světě.

Na poznávacích zájezdech do Itálie nesmíme zapomenout na přenádherná ledovcová jezera. Tato jezera ohromují nejen svou velikostí, ale také svou průzračně modrou vodou, do které se na nějakých místech zabodávají duhu tvořící vodopády. Naše nabídka je velmi široká a proto si můžete zvolit různé kombinace k prozkoumání této země. Více na zájezdy Itálie

 

 

Poznávací zájezdy Itálie


Zveme vás na poznávací zájezdy do Itálie, významné země jižní Evropy. Rozkládá se na Apeninském poloostrově, který vybíhá do Středozemního moře. Tato země přitahuje své návštěvníky kulturou a romantikou již mnoho staletí. Jen málo zemí se jí vyrovná v umění, architektuře, hudebních a literárních tradicích, krajině, jídle či vínech. Tato země – to jsou hory, moře, ostrovy, laguny, sopky, jezera, starobylá městečka, pestrobarevná krajina, ať si vyberete kteroukoli její část, vždy jste na správném místě. Chcete-li poznat tuto zemi, vyberte si ze široké nabídky našich poznávacích zájezdů do Itálie.

Poznávací zájezdy do Itálie, to jsou šplouchající vody Grand kanálu plného gondol, úzké uličky, město plné umění a architektury, to jsou slavné Benátky a Benátská laguna. Provedeme Vás tímto malebným městem, které si právem zaslouží přívlastek jedinečné. Pohlédneme si náměstí Sv. Marka s bazilikou, Dóžecí palác a Most vzdechů. Toužíte-li umocnit si své zážitky návštěvou kulturního představení, spojte prohlídku Benátek s návštěvou opery Carmen ve Veroně. Další možností poznávání a kultury, tentokrát na severovýchodě země je Milano a La boheme v opeře La Scala. Program tohoto zájezdu je zaměřený na seznámení se s tímto centrem módy, obchodu a finančnictví. Neopomeneme navštívit umělecké poklady – gotické katedrály Duomo, slavnou operu La Scala a slavnou fresku Leonarda da Vinciho – Poslední večeře Páně. Další z poznávacích zájezdů po Itálii, připravený naší cestovní kanceláří, Vás zavede do střední Itálie a jejího hlavního města. Florencie – Řím – Tivoli - v těchto městech shlédneme poklady UNESCA – město Florencii, kolébku renesance, vily Tivoli – populární letovisko bohatých Římanů v období renesance, Řím – Koloseum, Forum Romanum, Fontanu di Trevi, Vatikán, Vatikánská muzea, Sixtinskou kapli. Patříte-li však spíše mezi milovníky krásné přírody plné vinic, olivových hájůdo nichž jsou roztroušeny vísky, statky, ale i opevněné vily a hrady projeďte s námi Toskánsko a jeho nejkrásnější zahrady. Objevíte zde jejich krásu, překvapí Vás jejich soulad s architekturou šlechtických sídel úchvatně umístěných do okolní krajiny.  Podobně zaměřený program pro milovníky zahrad to je zájezd s názvem Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna – nejen zahrady, ale i vodopády, jezero Lago di Garda a konečně slíbené švýcarské Locarno s množstvím vzácných stromů a květin.

U nás máte z čeho vybírat – poznávací zájezdy Itálie.  Věříme, že s námi si tuto zemi zamilujete a budete s potěšením, očekáváním a radostí objevovat její krásy.

 

 

 

Zájezdy Itálie


Poznejte s námi zemi, která přitahuje turisty svoji romantikou a dávnou kulturou již mnohá staletí. Zemi bohatou na architekturu, umění, hudební a literární tradice, zemi alpských štítů, zářícího slunce, malebných měst a roztomilých vesnic, zapomenutých liduprázdných ale i přeplněných pláží, zemi srdečného a temperamentního obyvatelstva…. Ochutnejte výbornou italskou kuchyni, kterou není třeba představovat pizza, pasta, gelato, caffé, cappuccino a výborná italská vína, stojící v žebříčku oblíbenosti na prvních místech.

Naše nabídka na zájezdy do Itálie je tak pestrá a bohatá, jako je pestrá celá Itálie. Každý si vybere nejen podle svých představ a požadavků, ale zároveň si každý může splnit svá nejtajnější přání.  Chcete-li poznat Itálii, nestačí ji navštívit jen jednou.  Zájezdy do Itálie, které jsme pro Vás připravili, Vám tuto možnost nabízí. Co třeba dovolená aktivní a odpočinková zároveň? ...to jsou pobytově-poznávací zájezdy s pobytem u moře.  K těm nejoblíbenějším patří Jižní Toskánsko a ostrov Elba, Ligurská a Toskánská riviéra, Řím a Cerveteri, Neapolský záliv a ostrov Capri, Ischia – smaragdový ostrov, Sicílie – moře a památky.  Že Vás tento způsob dovolené nebaví a rádi byste toho poznali co nejvíce? Pak jsou pro Vás připraveny poznávací zájezdy. K těm stále vyhledávaným patří zájezd do Říma – města tisícileté historie, další z oblíbených Řím, Florencie – památky UNESCO, Benátky a Benátská laguna, Karneval v Benátkách, Benátky a opera ve Veroně – kombinace poznávání a příjemného kulturního zážitku, Perly Dolomit a severního Jadranu, Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna (jedna z nejkrásnějších švýcarských zahrad), Velký okruh Sicílií, Okruh Itálií s návštěvou termálního ostrova Ischia… toto jsou jen názvy námi pořádaných zájezdů do Itálie, objevte s námi skutečnou a pozoruhodnou zemi, kterou Itálie rozhodně je.

Tato země má hodně co nabídnout a lákadel je opravdu mnoho. Zájezdy do Itálie pořádané naší kanceláří jsou cestou k Vašemu  seznámení se s touto pozoruhodnou zemí ležící na Apeninském poloostrově. Proto neváhejte a vydejte se na cestu s námi!!!

Vytvářím objednávku...