REDOK TRAVEL s.r.o.

Rusko | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Rusko

Poznávací zájezdy Rusko


Poznejte nejzajímavější místa Ruska s cestovní kanceláří Redok Travel. Naše široká nabídka poznávacích zájezdů do Ruska Vám pomůže odhalit krásy této velmoci. Na cestách s námi navštívíte velkolepé město odrážející majestátnost ruského impéria, které hrdě nese název po svém zakladateli Petrovi I. Velikém – Petrohrad. Na honosném Palácovém nábřeží budeme mít možnost se podívat do jednoho z nejslavnějších muzeí na světě Ermitáž. Zde se ukrývá sbírka uměleckých pokladů, kde exkluzivně shlédneme i pro běžné návštěvníky uzavřenou Briliantovou klenotnici, která obsahuje korunovační klenoty Ruských carů. Při prohlídce grandiózního parku Petrodvorce zůstává rozum stát nad majestátností tohoto místa. Krásné výhledy na všechny pamětihodnosti tohoto města nám poskytne projížďka lodí po Něvě.

Poznávací zájezd - Rusko nevynechá ani hlavní město, tedy Moskvu. Moskva představuje to „nejruštější“ ruské město. Místní obyvatelé ji dávají přízviska jako „třetí Řím“ či „srdce Ruska“. V tomto městě opravdu najdeme vše, co se o Rusku povídá a co je pro něj charakteristické. Město dvou rozdílných tváří nám nabídne pohled na kouzelné chrámy se zářícími kopulemi, kláštery a impozantními domy na jedné straně a šedivé nevzhledné socialistické budovy obchodních center na straně druhé. To vše je to, co tvoří toto město tak jedinečné. Nejznámějším místem je dech beroucí Rudé náměstí s budovou Kremlu, jež je bývalé sídlo králů a dnešním sídlem ruského prezidenta s impozantním chrámem Vasila Blaženého. Náměstí poskytuje pohled také na rudou Kremelskou zeď či Leninovo mauzoleum, které neunikne naší návštěvě. Poznávací zájezdy do Ruska jsou většinou spojeny s návštěvou opomínaných, ale neméně krásných Pobaltských republik, kterými jsou Estonsko, Lotyšsko a Litva. Tyto státy jsou cestovním ruchem téměř neposkvrněny, i když jejich kulturní a přírodní bohatství je neutuchající podívanou. Neváhejte a pojeďte na poznávací zájezdy do Ruska s cestovní kanceláří Redok Travel.
Kompletní nabídka zde: Zájezdy do Ruska

 

 

Zájezdy Rusko


Vydejte se s naší cestovní kanceláří Redok Travel poznat jedinečné zájezdy do Ruska. Pro mimořádný zájem jsme rozšířili naši nabídku i o méně známou oblast Kaliningradu. Připravili jsme obohacený program zájezdu Petrohrad – klenot Ruska, který naleznete na našich stránkách v sekci zájezdy Rusko. V průběhu tohoto zájezdu projedeme i oblast ruské části NP Kurská Kosa, navštívíme písečné duny NP Neringa a turistické zajímavosti Pobaltských republik. Vrcholem programu je samozřejmě výjimečné město, plné kultury a života – Petrohrad, jinak nazývaný „Benátky severu“. Město stojí na čtyřiceti ostrůvcích, které jsou spojeny třemi stovkami mostů. Když se místních obyvatel zeptáte, co stojí za to vidět v Petrohradě, každý Vám bez zaváhání odpoví, že Petrodvorec. Někdejší rezidenci vládnoucí dynastie Romanovců nechal vybudovat Petr I., který chtěl v Rusku postavit ještě něco velkolepějšího a famóznějšího, než bylo sídlo francouzských králů ve Versailles.

Dalším mimořádně povedeným zájezdem do Ruska je Stockholm – Helsinky – Petrohrad, při kterém se vypravíme lodí ze švédského Stockholmu, poplujeme Baltským mořem s lodní společností Viking Line, navštívíme Helsinky i oblast Savonlinny ve finské jezerní plošině a pak nás již čekají zářící památky Petrohradu, Tallinu, Rigy a Vilniusu.

V sekci zájezdy Rusko musíme upozornit i na další překrásný produkt – Moskva a kremelská Zbrojnice s poklady ruských carů. Zde navštívíme Moskvu s výjimečnými památkami ruské architektury, dostaneme se i do míst, která jsou běžným návštěvníkům nepřístupná, exklusivně si prohlédneme kremelskou Zbrojnici - Oružejnaja palata, která ukrývá poklady ruských carů. Budeme mít možnost navštívit představení ve Velkém divadle, které se znovu otevřelo 28. října 2011 a prohlédneme si centrum pravoslaví Sergijev Posad s unikátním Trojickosergijevským klášterem.

Vytvářím objednávku...