REDOK TRAVEL s.r.o.

Poznávací zájezdy s Redok Travel

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Kanadský dolar117.71
Ruský rubl10030.53
Turecká lira11.63

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Velká Británie

Poznávací zájezdy Anglie 

 

Poznávací zájezd do Anglie s cestovní kanceláří Redok Travel Vám umožní prohlédnout do zákulisí všech nejznámějších památek této země. Anglie, jakožto největší země Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je velmi bohatá jak na přírodní krásy, tak na historické atraktivity. Největší soustředěnost historie je, jak se již dá v Anglii čekat, v hlavním městě Londýně. Toto královské město je přímo nadité historickými atraktivitami. Díky Londýnu poznáme historii nejen Anglie, ale i celého Spojeného království. Nikomu by neměl uniknout pohled na budovy Parlamentu, které společně s Big Benem tvoří ohromující komplex překrásně vypadajících staveb. Nedaleko od budov Parlamentu je nejvyšší vyhlídkové kolo, tzv. „London Eye“. Po vyjetí do výšky 135 metrů se vám představí Londýn v celé své kráse. Poznávací zájezdy do Anglie Vám nabídnou úchvatný pohled na majestátní St. Paul´s Cathedral, která je životním dílem Christophera Wrena a jednou z nejkrásnějších dominant Londýna. Po projití Oxford street, jedné z nejstarších a nejzachovalejších ulic ve městě a Picadilly Circus, která je středem nákupních útoků populace z celého světa (i proto ji místní říkají Hub of the World – „Pupek světa“) se dostaneme k National Gallery, která skrývá velké množství pokladů z tvorby Anglických umělců. V Londýně také zjistíme, jak vypadá sídlo anglické královny Buckinghamský palác. Poznávací zájezdy do Anglie ovšem neznamenají pouze Londýn. Tato země skrývá mnoho dalších a i přírodních zajímavostí. Jednou z nich je Cornwall. Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého a nevyzpytatelného pobřeží. Dříve Kelty osídlený výběžek ukrývá mimo jiné i fenomenální Národní park Dartmoor. Toto území tvoří především mokřady, z kterých vystupují žulové vrcholky. Fascinující pohled na tuto krajinu doplňují starověké památky a významná archeologická naleziště. Poznávací zájezdy do Anglie vám nabídnou vše, co si jen budete přát. 

 

 

 

 

Nejen slavné památky a architekturu Vám nabízí poznávací zájezd Londýn


K základním osvědčeným programům naší cestovní kanceláře patří bezpochyby poznávací zájezd Londýn. Navštivte tedy s námi metropoli na Temži, která bezpochyby patří mezi nejimpozantnější města světa. S námi máte na výběr absolvovat zájezd do Londýna – letecky, autobusem, v základní variantě nebo návštěvu města rozšířit i o jeho okolí.

Londýn nám vždy nabídne úchvatnou architekturu a slavné památky, mezi něž neodmyslitelně patří Big Ben, pevnost Tower se sbírkami exponátů Královské zbrojnice, Westminsterské opatství a katedrála St. Paul´s, která je se svou kopulí druhá největší na světě.

Zájezd do Londýna nám nabídne i kulturní bohatství. Město se může pochlubit skvělými muzejními sbírkami a galeriemi, které se řadí k nejlepším na světě. K neznámějším patří Národní galerie, která se pyšní takovými klenoty jako jsou díla Lekníny – Monet, Manželé Arnolfinovi – van Eyck, Koupající se ženy – Cézanne, Venuše a Mars – Botticelli, Slaměný klobouk – Rubens, Slinečnice – Van Gogh. Za zmínku však stojí i Britské muzeum, Shakespearovo divadlo Globe a výstava, Galerie Tate Modern nebo muzeum Madame Tussaud´s, lákající především dětské návštěvníky.

Zájezd do Londýna s naší cestovní kanceláří, to je návštěva nejzajímavějších míst města. Prohlédneme se metropoli z londýnského „Oka“. Žasneme nad uměleckými díly a architekturou galerie Tate Modern. Vydáme se na nákupy do okolí Covent Garden a na trh který se koná na Portobello Road.  Prohlédneme si jedinečnou čtvrť Greenwich. Necháme se unášet sbírkami Britského muzea, večer si uděláme čas i na pintu piva v tradiční londýnské hospodě a na cestu do minulosti se vydáme prostřednictvím návštěvy londýnské pevnosti Tower. Zájezd do Londýna, to je i návštěva sídel anglických králů v okolí – Windsor, Hampton Court, Leeds castle, překrásných katedrál včetně té v Canterbury a prehistorických památek.

Zájezd do Londýna s cestovní kanceláří Redok Travel je tu pro vás.

 

 

 

Perly královské Anglie nebo sídla anglických králů?


Přesvěčte se o tom, že Velká Británie nejsou jen města zahalená v mlze, neustálý vítr a distingovaní Angličané. Nahlédněte do nabídky zájezdů do Velké Británie a jistě si vyberete jeden ze zájezdů, můžete začít jedním ze zájezdů do Londýna. V nabídce cestovní kanceláře REDOK TRAVEL najdete hned několik možností, jak vycestovat do Londýna. Podívejme se tedy blíže na jednotlivé zájezdy do Londýna.

„Zájezd Londýn a sídla anglických králů“ v květnovém termínu představí samotný Londýn s jeho nejzajímavějšími pamětihodnostmi. Navštívíme například Buckinghamský Palác, projdeme si Picadilly Circus, jistě nepřehlédneme London Eye, Tower of London, Westminster a mnoho dalšího. V rámci pětidenního zájezdu do Londýna bude jeden den patřit návštěvě hradu Windsor, Eton College a tudorovskému paláci Hampton Court.

„Zájezd Londýn a perly královské Anglie“ čítá obdobný program jako výše uvedený zájezd, navíc však věnujeme celý den návštěvě londýnského okolí. V Hrabství Kent nás přivítá městečko Canterbury, jedna z nejkrásnějších katedrál v Evropě prostě nesmí uniknout našim zrakům. Východně od Maidstone shlédneme Leeds Castle, patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším hradům na světě. Rozkládá se na dvou malých ostrůvcích uprostřed jezera. Další den zájezdu do Londýna patří návštěvě Salisbury, Stourhead a jako třešnička na dortu celého dne bude Stonehenge. Kruh vybudovaný z gigantických kamenů, u něhož není již tisíce let známý přesný účel, kvůli čemu byl vystaven. Některé kameny pocházejí až z Walesu, při obrovské váze jednoho kamene se odhaduje, že na převoz jednoho kamene bylo zapotřebí až 600 osob. Z tohoto mystického místa se vydáme k zámku  Stourhead, jež je vrcholnou ukázkou anglického parku. Kolem zahrady a jezírka vede tři kilometry dlouhý okruh, první zastávkou je tzv. ledárna, kde se skladoval led na léto, na kopec vyjdeme k chrámu boha Apollóna, postaveného dle libanonského vzoru. Přejete si toto všechno vidět? Pak neváhejte a vyberte si svůj poznávací zájezd Londýn.

 

 

Vytvářím objednávku...