REDOK TRAVEL s.r.o.

Tajuplné Skotsko | Poznávací zájezdy - Velká Británie | Velká Británie | REDOK TRAVEL s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Počasí ve světě

Měny

Euro126.32
Americký dolar122.45
Britská libra129.24
Švýcarský frank124.41
Australský dolar115.94
Bulharský leva113.46
Egyptská libra11.39
Chorvatská kuna13.52
Kanadský dolar116.71
Ruský rubl10030.39
Turecká lira13.22

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 916931

Termín: 16.06. (St) - 21.06. (Po) 2021

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 24 071 Kč

Program
1. den:
odlet z Prahy do Edinburghu. Po příletu transfer do centra a prohlídka města s nenapodobitelnou atmosférou, které svou polohou patří mezi nejkrásnější na světě. Příjemná jistě bude procházka po tzv. Royal Mile lemované mnoha historicky cennými stavbami, jako je např. katedrála St. Giles či palác Holyrood House - sídlo královny, s výhledy na elegantní domy na „Novém městě". Nocleh (2 noci).

2. den:
po snídani prohlídka Rosslynské kaple, což je překrásný gotický kostel s bohatou vnitřní výzdobou, v novější době poutní místo spojované s mýtem svatého grálu a templářů, proslavené románem Šifra mistra Leonarda. Návrat do Edinburghu a návštěva mohutného hradu s expozicí skotských korunovačních klenotů. Návrat na ubytování a nocleh.

3. den:
po snídani odjezd na prohlídku impozantních ruin paláce v Linlithgow, kde se narodila skotská královna Marie Stuartovna. Krátká zastávka u velice zajímavých soch zvaných Kellpies, což jsou 30 metrů vysoké koňské hlavy. Poté přejedete k Falkirkskému kolu, kde budete mít možnost vyzkoušet originální rotační výtah, který propojuje západní a východní pobřeží Skotska. Následně navštívíte královské město Stirling, které je spojené s historií Williama Wallace známého jako Statečné srdce. Prohlídka středověkého renesančního hradu, který se tyčí na strmé skále. Přejezd na ubytování a nocleh.

4. den:
snídaně. Krátká zastávka u poutavých peřejí v Killinu. Přejezd přes jedno z nejkrásnějších údolí Skotska Glen Coe a největší vřesoviště Rannoch Moor. Zastávka ve Fort William, kde můžete ochutnat tradiční fish and chips (rybu s hranolky). Trasa dále povede kolem Ben Nevisu, nejvyšší hory Velké Británie, přes malebný Fort Augustus, kde si prohlédnete zdymadla Kaledonského kanálu a kde začíná pověstmi opředené jezero Loch Ness. Na závěr dne prohlídka rozsáhlých ruin Urquhart Castle, které se hrdě tyčí nad temné vody jezera. Zkusíte zahlédnout slavnou Nessie? Nocleh.

5. den:
po snídani průjezd Inverness, považovaným za hlavní město Skotské vysočiny a dnešní den začnete návštěvou palírny whisky, kde se dozvíte něco o procesu výroby tohoto světoznámého skotského nápoje. Poté zastávka u středověkého hradu Dunnottar, který se nachází na skalnatém výběžku na břehu moře, jehož návštěva je nezapomenutelným zážitkem. Určitě vás také potěší prohlídka elegantního zámku Glamis, ve kterém prožila své dětství královna matka, a kam Shakespeare umístil děj své hry Macbeth. Nocleh.

6. den:
snídaně. Se Skotskem se rozloučíte ve městě St. Andrews, které je proslavené golfem a seznámením prince Williama s Kate. Zde uvidíte trosky starobylé katedrály, které majestátně hledí směrem k moři. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Destinace
Velká Británie
Hotel
Tajuplné Skotsko
Země
Velká Británie

leteckou přepravu Praha-Edinburgh, Glasgow-Praha s možným přestupem vč. všech letištních poplatků • dopravu autobusem (event. minibusem) dle programu • 5 nocí ve 2lůžkovém pokoji v hotelech se snídaní • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Minimimální počet účastníků
20.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (6 490 Kč) • 5x večeře (3 990 Kč) • vstupné cca 90 GBP.
16.06. (St) - 21.06. (Po) 2021 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-24 071 Kč
Vybrat termín
1lůžkový pokoj - 1/0 - Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-34 751 Kč
Vybrat termín
18.08. (St) - 23.08. (Po) 2021 - 6 dní, 5 nocí
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-24 071 Kč
Vybrat termín
1lůžkový pokoj - 1/0 - Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-34 751 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměVelká Británie
MístoVelká Británie
HotelTajuplné Skotsko
2lůžkový pokoj - 2/0 - Dospělá osoba
Termín16.06.2021 - 21.06.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Vytvářím objednávku...